https://www.facebook.com/tr?id=397028998852674&ev=PageView&noscript=1

Deska kamienna

Deska kamienna to jeden z naszych wielu produktów z GNEJSU. PRODUCENT MATERIAŁÓW Z GNEJSU – Nasza firma specjalizuje się w produkcji produktów PREMIUM z gnejsu. Wszystkie produkty które dostarczamy są tworzone z najlepszych, i najtrwalszych materiałów o NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI i dobrej cenie. Jako producent desek kamiennych w Polsce, zapewniamy klientom najlepsze produkty na rynku. Wszystkie produkty PREMIUM które produkujemy są dostosowane do potrzeb klienta.

Deska kamienna gnejsowa jest alternatywą dla deski drewnianej. Wyróżnia ją przede wszystkim wytrzymałość wynikająca z materiału, z którego jest wykonana, estetyka, odporność na czynniki pogodowe (promienie UV, wilgoć, mróz), wgniecenia i zarysowania. Deska kamienna ogrodowa posiada właściwości antypoślizgowe, co potwierdzają badania laboratoryjne. Jest cięta ze wszystkich stron, góra szlifowana, a brzegi fazowane.

Wzbogać swój DOM I OGRÓD w przepiękną kompozycję z materiałów z GNEJSU!

Jako jedyny producent deski kamiennej w Polsce, oferujemy i zapewniamy naszym klientom najtrwalsze produkty gnejsowe. Organizujemy i zapewniamy bezpieczną i szybką dostawę do Polski, jak i do wszystkich innych krajów w Europe. Nasza firma z natury jest producentem wielu produktów z gnejsu. Produkty z gnejsu które mamy w ofercie to mozaika elewacyjna, cegła kamienna, deska kamienna, płyta Dzikówka, elementy cięte, kostka kamienna, i kamień murowy.

Jesteśmy producentami produktów z kamienia gnejsu, jeden z naszych najpopularniejszych produktów które sprzedajemy to nasza deska kamienna ogrodowa na podłogę i ściany. Nasze deski kamienne z gnejsu są często wyszukiwane przez klientów jako: deska kamienna na elewacje, deska kamienna na ganki, deska kamienna na zewnątrz odporna na mróz, płytka kamienna na elewacje, deska naturalna gnejs na ściany w domu, deska tarasowa z kamienia gnejs i wiele innych.

Oferujemy klientom różne kolory naszych płyt kamiennych by nasi klienci mogli sobie dopasować kolory pod estetykę domu, mamy kolory takie jak szaro rudy kamień na elewacje, szara deska kamienna z gnejsu na taras, ruda deska kamienna na ściany zewnętrzne.

Zapraszamy każdego klienta na zakupy prosto od PRODUCENTA !

Call Now Button