https://www.facebook.com/tr?id=397028998852674&ev=PageView&noscript=1

Oferujemy naszym klientom produkty w hurtowych ilościach, produkty takie jak płyta laminowana gnejs. Jako dostawca płyt laminowanych gnejs w Europie upewniamy się że nasza dostawa do klientów jest szybka, a produkty które dostarczamy są dobrej jakości. Dostarczamy płytki laminowane z kamienia gabionowego do klienta bezpośrednio z kopalni gnejsu dlatego przyjmujemy jedynie zamówienia od 10 ton.


Płytka laminowana to naturalne wypełnienie koszów i siatek gabionowych. Jest to nowoczesna, a zarazem naturalna forma ogrodzenia łącząca w sobie cechy ozdobne i praktyczne. Kamień gabionowy gnejsowy pozwala na szczelne uzupełnienie kosza, sprawiając, że wykonane z niego ogrodzenie, zapewnia dyskrecję i ochronę prywatności dla domowników.

Jako Polski dystrybutor płytek laminowanych kamień gabionowy, nasza firma zapewnia że nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda partia produktu była najwyższej jakości i spełniała oczekiwania naszych klientów. Organizujemy i zapewniamy bezpieczną i szybką dostawę do Polski lub do innych krajów Europejskich, bezpośrednio do klienta z kopalni gnejsu. Przyjmujemy jedynie zamówienia o minimalnej wadze 10 ton.

Chodź jako Polski dystrybutor płytek laminowanych kamień gabionowy gwarantujemy najlepszej jakości gnejsy prosto z kopalni gnejsu, nasza firma również jest głównym producentem produktów z gnejsu w Polsce. Nasz sklep jest wyposażony w dużą ilość produktów z gnejsu takich jak deski kamienne, kostki kamienne, cegły kamienne, i wiele innych.

By złożyć zamówienie, lub w razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Call Now Button