https://www.facebook.com/tr?id=397028998852674&ev=PageView&noscript=1

Dostawa monolitów i szpilek kamiennych w Polsce przez naszą firmę gwarantuje szybki czas realizacji i dostarczenia, a produkty które dostarczamy są dobrej jakości. Dostarczamy monolity i szpilki kamienne do klienta bezpośrednio z kopalni gnejsu dlatego przyjmujemy jedynie duże zamówienia od 10 ton.

Monolity są wyjątkowymi głazami, które dzięki swojej niepowtarzalnej formie ozdobią Twój ogród jak naturalne dzieła sztuki. Idealnie komponują się również z pozostałymi elementami aranżacji ogrodów, więc mogą zdobić skalniaki, rabaty oraz trawniki. Szpilki w podstawie ciętej są gotowe do samodzielnego wkopania i zabetonowania.

Dostawa monolitów i szpilek kamiennych w Polsce przez naszą firmę gwarantuje szybki czas realizacji i dostarczenia. Organizujemy i zapewniamy bezpieczną i szybką dostawę do Polski lub do innych krajów Europejskich, bezpośrednio do klienta z kopalni gnejsu. Nasi pracownicy zapewniają dokładają wszelkich starań, aby każda partia produktu była najwyższej jakości i spełniała oczekiwania naszych klientów. Przyjmujemy jedynie zamówienia o minimalnej wadze 10 ton.

Chodź jako dostawca monolitów i szpilek kamiennych w Polsce gwarantujemy najlepszej jakości gnejsy prosto z kopalni gnejsu, nasza firma również jest głównym producentem produktów z gnejsu w Polsce. Nasz sklep jest wyposażony w dużą ilość produktów z gnejsu takich jak deski kamienne, kostki kamienne, cegły kamienne, i wiele innych.

By złożyć zamówienie, lub w razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Call Now Button