https://www.facebook.com/tr?id=397028998852674&ev=PageView&noscript=1

Jako hurtowy dystrybutor płyt łupanych, upewniamy się że nasza dostawa do klientów jest szybka, a produkty które dostarczamy są dobrej jakości. Dostarczamy płytki łupane na palecie do klienta bezpośrednio z kopalni gnejsu dlatego przyjmujemy jedynie zamówienia od 10 ton.

Płytka łupana na palecie to atrakcyjne kruszywo ozdobne, które często jest używane zamiast kamienia ogrodowego, wykorzystywany do tworzenia oczek wodnych, tarasów, ogrodów skalnych, ścieżek ogrodowych itp. Płytka łupana na palecie to produkt wielofunkcyjny, idealny do każdego ogródka.

Jako hurtowy dystrybutor płyt łupanych, nasza firma zapewnia że nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda partia produktu była najwyższej jakości i spełniała oczekiwania naszych klientów. Organizujemy i zapewniamy bezpieczną i szybką dostawę do Polski lub do innych krajów Europejskich, bezpośrednio do klienta z kopalni gnejsu. Przyjmujemy jedynie zamówienia o minimalnej wadze 10 ton.

Chodź jako hurtowy dystrybutor płyt łupanych gwarantujemy najlepszej jakości gnejsy prosto z kopalni gnejsu, nasza firma również jest głównym producentem produktów z gnejsu w Polsce. Nasz sklep jest wyposażony w dużą ilość produktów z gnejsu takich jak deski kamienne, kostki kamienne, cegły kamienne, i wiele innych.

By złożyć zamówienie, lub w razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Call Now Button